Ana Sayfa Hakkımızda Marka Yönetimi Logo Web Tasarım İsim ve Şirket Astrolojisi İşbirliği İletişim Blog

Web Tasarım

Günümüzde Wells Fargo, Verizon, Microsoft vs... gibi 60-70 milyar dolarlık şirketlerin dahi Web sitelerini hem tasarım, hem görsel, hem de dizayn noktasında güzel ve yenileyici bir şekilde yapamadıklarını görebiliyoruz. 


Nowsenso, şirketlere isim, logo, şirket/isim astrolojisi gibi hizmetlerinin yanı sıra web tasarım noktasında da yardımcı oluyor.

Şirketlerinize özel iş süreçlerini dijital ortama aktarmanız için size web tabanlı tasarım ve yazılım çözümleri hazırlıyor.

Web tabanlı yazılımlar ile mobil ve sabit cihazlardan işinizi her yerden yürütebileceğiniz ve takımınızı da buna dahil edebileceğiniz yazılımlar ile süreçlerdeki verimliliği artırmış olacaksınız.

İsteyen şirketlere sıfır ve kendisine ait olacak kodlar üzerine kurulu bir sistemle yazılmış olan web siteleri veya hazır yazılım üzerine kurulu web sitelerini kısa sürede şirketlere teslim ediyoruz.

Firmanızı dijital ortama aktararak marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Bu nokta da özellikle şirket sahibinin kişilik analizi üzerine bir renk seçimi ve şirketin misyonuna görede metafiziksel bir grafik çalışması yapıyoruz.


Detaylar: http://www.nowsenso.com/blog/sirketiniz-icin-marka-ismi-sirlari-iste-o-roportaj/


&&&

 

 

nowsenso@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.