Ana Sayfa Hakkımızda Marka Yönetimi Logo Web Tasarım İsim ve Şirket Astrolojisi İşbirliği İletişim Blog

İşbirliği

Özellikle Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde sermayesi olup iş yapmak isteyen iş adamları ve esnaflar bulunuyor. Teknoloji devrindeki yatırımların farklılaşması ve her işadamı veya çalışanın her yeni alandan haberdar olmaması iş hayatında kısır bir döngüye sebep oluyor. Şirketimizin ilk amaçlarından biri heran sektörleri takip ederek şirketlere bu noktada danışmanlık yapmak.

NOWSENSO, ulaştığı çevre itibariyle birçok sektörde irtibatta olduğu ve iş dünyasıyla diyalog içerisinde olması itibariyle de farklı ve yenilikçi alanlardan haberdar olmaktadır. Bu açıdan bizlere ulaşıp ve yatırım yapmak isteyen sermayedarları bir araya getiriyoruz ve görüştürüyoruz. Bu hizmetimizi ise bir karşılık ve herhangi bir ücret beklemeden yapıyoruz.

Tek istek ve gayemiz, aynı iş ahlakını taşıyan iş adamlarının bir araya gelip bir dünya markası oluşumuna aracı olmak. 

Ve tüm bunarla beraber, birçok iş tecrübesi olupta şuan işsiz durumda olan kaliteli arkadaşlarıda dünyanın dört bir tarafında iş kuracak olan patronlarla diyaloğa geçirip onların iş bulmasına vesile olmak da istiyoruz. Yani dünyanın 170 ülkesinden iş veren ve bulmak isteyenleri bir araya getirme kolaylığını sağlamaya çalışıyoruz.

NOWSENSO bu alanda şöyle bir avantaja sahip; Bize gelen firmalar yeni bir şirket kuracağı için, kurulum aşaması ve başlangıcı ve sonrasına kadar olacak olan ihtiyacı Nowsenso birebir takip ettiğinden dolayı, şirketlere bu anlamda danışmanlık yaparak onların önünü açmaya öncülük ediyor.

Sizlerden tek isteğimiz, bu düşüncemizi ne kadar kişiye ulaştırabilir ve bizimle irtibata geçmesine aracı olursanız, o kadar fazla kişi iş birliği yapacak, bir araya gelecek ve milyonlarca insanın rızıklanmasına vesile olacak ve de 'Allah’a güzel bir borç verenler var ya,(verdikleri) onlara kat kat ödenir. Ayrıca onlara çok değerli bir mükafat da vardır.” hakikatine'de mazhar olacaklardır.

&&&

nowsenso@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.